Kuchnia Akademii Malucha

Od maja 2021 wszystkie placówki AKADEMII MALUCHA (żłobki i przedszkola) będą miały własną kuchnię!

Siedziba kuchni będzie mieścić się w jedym z naszych lokali - w Gdyni, przy Łebskiej 12.

Posiłki będą przygotowywane tylko dla naszych poodopiecznych, z dbałościa o najmnienjsze szczegóły.

W naszej kuchennej kadrze będzie dwóch kucharzy z doświadczeniem w przygotowywaniu posiłków dla najmłodszych, pomoc, dietetyk dziecięcy i kierowca ;)

Podstawowe diety, jakie przygotowujemy to: bezmleczna, bezglutenowa, bez jajka.

Wszystkie inne, specjalistyczne diety neleży wcześniej z nami omówić, czy kuchnia będzie w stanie sprostać Państwa wymaganiom!

UWAGA! w przypadku DIET potrzebne będzie zaświadczenie od lekarza z wyszczególnieniem produktów, których dziecko nie może jeść.

Wykupienie wyżywienia w naszej placówce jest obowiązkowe, za wyjątkiem okresu adaptacji oraz bardzo skomplikowanych diet, którym nie jesteśmy w stanie sprostać.

OPŁATA ZA WYŻYWIENIE

14 zł / dzień - dieta podstawowa*

16 zł / dzień - diety specjalistyczne (bezmleczna, bezglutenowa, diety indywidualne)*

*Od 1 stycznia 2021 ceny będą wynosić 15 zł i 18 zł (diety)

W przypadku nieobecności dziecka opłata za wyżywienie jest odliczana TYLKO w przypadku zgłoszenia nieobecności poprzez aplikację LIVEKID do godziny 19:00 dnia poprzedniego.

Więcej informacji o naszej aplikacji LiveKid tutaj - LIVEKID (kliknij).

Serdecznie zapraszamy do śledzenie dtrony naszej kuchni na Facebooku - będziemy dodawać tam zdjęcia naszych posiłków, ciekawe przepisy dla najmłodszych oraz porady dla rodziców ;)

kadra

Tomasz Brzeziński

Szef kuchni/ kucharz

Nazywam się Tomasz Brzeziński. Gotowanie i kuchnia to coś, co chciałem robić w  życiu odkąd pamiętam. Dlatego też w 1994 r. zacząłem uczęszczać do Szkoły Hotelarsko Gastronomicznej w Gdyni o profilu kucharz-kelner. Przez 4 lata zdobywałem teoretyczną i praktyczną naukę zawodu, który jest moim zamiłowaniem. Praktyki odbywały się w trójmiejskich hotelach. Po zdobyciu dyplomu czeladniczego z wyróżnieniem w 1998 r. rozpocząłem pracę w Ośrodku kolonijno-wczasowym w Gdyni. Do moich obowiązków należała kontrola i nadzór nad całym procesem bloku żywienia. Pracując tam 20 lat, nabyłem umiejętności i doświadczenie w zbiorowym żywieniu dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. W między czasie uzupełniałem swoje referencje, dlatego w 2005r. ukończyłem kurs szkoleniowy -zdobywając tytuł Mistrza. Po ukończeniu pracy w Ośrodku wczasowym, w 2017r.rozocząłem pracę w trójmiejskim hotelu jako szef Kuchni. Ponad 23 letnie doświadczenie w pracy na kuchni pozwoliło mi poznać referencje żywieniowe różnych grup społecznych. Z ogromną przyjemnością rozpoczynam pracę w sieci żłobków i przedszkoli Akademii Malucha, gdzie z resztą załogi będziemy dbali o jakość i smak potraw dla Państwa pociech😊

Olga Włodkowska

Dietetyk

Nazywam się Olga Włodkowska. Ukończyłam studia magisterskie na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku dietetyka. Jestem bardzo optymistyczną, radosną, kochającą życie i nowe wyzwania osobą. Odżywianie pod każdym względem jest moją pasją, dlatego też ukończyłam kurs kucharza małej gastronomii. Jednym z ważnych elementów mojego życia jest praca z dziećmi. W czasie studiów pracowałam jako prywatna opiekunka do dziecka. Od wielu lat jestem wychowawcą w czasie letnich obozów dla dzieci. Pracuję jako kierownik żywienia w firmie, która zajmuje się żywieniem w szkołach, przedszkolach oraz żłobkach. Poza kontrolą procesu produkcji cieszę się układaniem i analizą jadłospisów dla najmłodszych. Doświadczenie to pozwoliło mi poznać preferencje żywieniowe Państwa pociech. Zależy mi na tym aby menu było zarówno zdrowe, prawidłowo zbilansowane,smaczne jak również apetyczne pod kątem wizualnym. Pozdrawiam, Olga”

dietetykkuchniamalucha@gmail.com - mail pod którym można skontaktować się z Panią dietetyk w sprawie omówienia diet lub wszelkich innych pytań i wątpliwości.

Natalia Potrykus

Kucharz