Zapisy

Zapisy do żłobka/przedszkola  odbywają się cały rok. Warunkiem przyjęcia Dziecka do żłobka/przedszkola, jest podpisanie umowy między Rodzicami a Dyrektorem Przedszkola.

W sprawie zapisów prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Przed lub po tych godzinach prosimy o pozostawienie wiadomości smsowej.

Pragniemy, aby nasza współpraca przebiegła płynnie dlatego chcielibyśmy poinformować w jaki sposób najlepiej zgłosić swoje dziecko do naszej placówki.

1. Prosimy o wysłanie formularza zgłoszeniowego znajdując się na naszej stronie internetowej w prawym górnym rogu. Wysłanie formularze nie zobowiązuje Państwa do niczego jest również bezpłatne. Jest to informacja dla nas że są Państwo zainteresowani,a my w łatwy sposób możemy odnaleźć do Państwa kontakt.

2. Prosimy o telefon pod numer 690-055-635 celem znalezienia dogodnego terminu spotkania w przedszkolu.

3. Po obejrzeniu przedszkola prosimy o natychmiastowy telefon do Pani Dyrektor w celu zarezerwowania miejsca oraz umówienia się na podpisanie umowy pod numerem telefonu 690-055-635. Dziecko zostanie wpisane na listę dopiero w chwili wpłacenia wpisowego oraz podpisania umowy.

4. Opłatę rekrutacyjna wynosi 500 zł. Wpisowe jest opłatą jednorazową i bezzwrotną.

5. W przypadku kiedy dziecko zaczyna adaptację na początku miesiąca należy opłacić pełne czesne, jeżeli adaptacja odbywa się tylko w 2 ostatnich tygodniach miesiąca płatność wynosi połowę czesnego. Cena jest stała i nie ulega zmianie.

UWAGA! Wypełnienie formularza zgłoszeniowego nie jest jednoznaczne z zapisaniem dziecka. (Prosimy nie wpłacać wpisowego dopóki nie będzie wiadomo czy jest miejsce).

Adres mailowy do spraw związanych z zapisami dzieci: zapisyakademiamaluchagdynia@gmail.com